Kayıt 2022

  0
  MÜŞTERİ
  0
  BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
  0
  136 ÜLKEDE UZMAN SİGORTACI AĞI​

  Geçmiş dönem NART RISK MANAGEMENT FORUMLAR

  NART RISK MANAGEMENT FORUM 2020

  2004 yılından bu yana Türkiye Risk Yönetimi ve Sigorta sektöründe yapılan en önemli uluslararası organizasyonlardan biri haline gelmiş olan, Türkiye’nin lider Brokerlik şirketi tarafından düzenlenen NART Risk Management Forum‘un 14.sü, bu yıl 22 Eylül Salı günü saat 13.30-16.30 arasında sanal ortamda gerçekleştirildi.

  Sağlık Hizmet Sunucularının Risk Yönetimi” konusunun tartışılacağı toplantıda, artan risklerden korunmaya veya azaltmaya yönelik risk yönetimi ile ilgilenen Türk, Global  sağlık ve hastane sektörünün temsilcileri ile , sigorta ve risk yönetim dünyasının liderlerine, değişen pazar koşullarına nasıl uyum sağlamaları gerektiği, dünyanın ve Türkiye’nin uzman konuşmacıları tarafından katılımcılara aktarıldı.

  NART RISK MANAGEMENT FORUM 2018

  2004 yılından bu yana Türkiye Risk Yönetimi ve Sigorta sektöründe yapılan en önemli uluslararası organizasyonlardan biri haline gelmiş olan, Türkiye’nin lider Brokerlik şirketi tarafından düzenlenen NART Risk Management Forum‘un 13.’sü, bu yıl 10 Eylül Pazartesi günü saat 13.00-18.00 arasında Hilton Istanbul Bosphorus’da gerçekleştirilecektir.

  İlaç ve Kimya Sektörü Risklerinin Yönetimi” konusunun tartışılacağı toplantıda, artan risklerden korunmaya veya azaltmaya yönelik risk yönetimi ile ilgilenen Türk, Global  ilaç ve kimya sektörünün temsilcileri ile , sigorta ve risk yönetim dünyasının liderlerine, değişen pazar koşullarına nasıl uyum sağlamaları gerektiği, dünyanın ve Türkiye’nin uzman konuşmacıları tarafından katılımcılara aktarılacaktır.

  NART RISK MANAGEMENT FORUM 2016

  NART Risk Management Forum 2004 yılından bu yana Türkiye Risk Yönetimi ve Sigorta sektöründe yapılan en önemli uluslararası organizasyonlardan biri haline gelmiştir. Bu yıl 12.’sini düzenleyeceğimiz NART Risk Management Forum 2016 toplantımız, 18 Ekim 2016 Salı günü saat 13.00-18.00 arasında Milli Reasürans Binası / Konferans salonunda gerçekleştirilecektir.

  Endüstriyel ve Hizmet Kuruluşları ile  Risk Yönetimi ve Sigortacılık dünyasının bilgilerinin üretildiği, paylaşıldığı, farklı görüşlerin buluştuğu, işbirliği olanaklarının yaratıldığı,  NART Risk Management Forum’a her yıl yüzlerce üst düzey yönetici katılmaktadır.

  NART RISK MANAGEMENT FORUM 2015

  NART Risk Management Forum, 2004 yılından bu yana Risk Yönetimi ve Sigorta sektöründe yapılan en önemli uluslararası organizasyonlardan biri haline gelmiştir.

  Bu yıl 11.sini düzenleyeceğimiz NART Risk Management Forum 2015 toplantımız 1 Ekim 2015 tarihinde saat 13.00-17.30 arasında Milli Reasürans Konferans salonunda gerçekleştirilecektir. Siber Risklerin Yönetimi” konusunun işleneceği Forumda yurtdışından ve ülkemizden  sizlerin de yakından tanıdığı önemli isimler ve yatırımcılar konuşmacı olarak yer alacaklardır.

  NART RISK MANAGEMENT FORUM 2013

  NART Risk Management Forum, 2004 yılından bu yana Risk Yönetimi ve Sigorta sektöründe yapılan en önemli uluslararası organizasyonlardan biri haline gelmiştir.

  Bu sene 10.’su düzenlenen “Sanat ve Kültürel Varlıkların Korunması” konulu NART Risk Management Forum, 17 Eylül 2013 Salı Günü, saat 12:30-18:30 arası The Ritz Carlton Oteli / Balo salonunda gerçekleşecektir.

  NART RISK MANAGEMENT FORUM 2012

  NART Risk Management Forum, 2004 yılından bu yana Risk Yönetimi ve Sigorta sektöründe yapılan en önemli uluslararası organizasyonlardan biri haline gelmiştir.

  Bu sene 9.’su düzenlenen “Otomotiv Sektöründe Risk Yönetimi” konulu NART Risk Management Forum, 03 Eylül 2012 Pazartesi Günü, saat 12:30-18:30 arası The Ritz Carlton Oteli / Balo salonunda gerçekleşecektir.

  NART RISK MANAGEMENT FORUM 2011

  NART Risk Management Forum, 2004 yılından bu yana Risk Yönetimi ve Sigorta sektöründe yapılan en önemli uluslararası organizasyonlardan biri haline gelmiştir.

  Bu sene 8.’si düzenlenen “İnşaat Sektöründe Risk Yönetimi” konulu NART Risk Management Forum, 19 Eylül 2011 Pazartesi Günü, saat 12:30-18:30 arası The Ritz Carlton Oteli / Balo salonunda gerçekleşti.

  NART RISK MANAGEMENT FORUM 2010

  NART Risk Management Forum 2004 yılından bu yana Risk Yönetimi ve Sigorta sektöründe yapılan en önemli uluslararası organizasyonlardan biri haline gelmiştir.

  Bu sene 7.’si düzenlenen “Gıda ve İçecek Sektöründe Risk Yönetimi” konulu NART Risk Management Forum,  14 Eylül 2010 Salı Günü, saat 12:30-18:30 arası The Ritz Carlton Oteli / Balo salonunda gerçekleşmiştir.

  NART RISK MANAGEMENT FORUM 2009

  22 Ekim 2009’da düzenlenen toplantıda “Enerji Sektöründe Risk Yönetimi” masaya yatırıldı.

  Nart Sigorta ve Reasürans Brokerliği tarafından düzenlenen geleneksel uluslararası “Nart Risk Management Forum”un 6.’sı 22 Ekim 2009’da İstanbul Ritz Carlton Otel’de 300 katılımcıyla yapıldı. Forumda enerji, sigorta sektörü ve risk yönetimi dünyasının 16 ülkeden katılan yöneticileri, riskleri ve çözüm yollarını tartıştı.

  Nart Sigorta ve Reasürans Brokerliği tarafından düzenlenen “Nart Risk Management Forum 2009” 22 Ekim 2009 tarihinde, İstanbul Ritz Carlton Otel Balo salonunda yapıldı.

  NART RISK MANAGEMENT FORUM 2008

  Nart Brokerlik tarafından düzenlenen toplantıda ilaç, kimya ve kozmetik sektörleri masaya yatırıldı. Risk Management Forum 2008 Türk Fransız Ticaret Derneği ve Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası’nca da desteklenen Nart Risk Management Forum 2008’e İlaç, Kimya, Kozmetik ve Itriyat sektörlerinden yöneticilerle, yerli ve yabancı birçok uzman sigortacı ve Risk Yöneticisi katıldı.

  Nart Brokerlik tarafından düzenlenen “Risk Management Forum 2008” 14 Ekim 2008 tarihinde İstanbul Hyatt Regency Otel’de 300’ün üzerinde katılımcı ile gerçekleştirildi.

  NART RISK MANAGEMENT FORUM 2007

  Bu sene 4.’sü düzenlenen, sigorta sektöründe ve Risk Yönetimi konusunda yapılan en önemli uluslararası organizasyonlardan biri haline gelen, NART Risk Management Forum; Perakendecilik, Alışveriş  ve Yaşam Merkezlerinde Risk Yönetimi” konusunu işledi.

  “Dünya’da ve Türkiye’de Perakendecilik ve Alışveriş Merkezlerinde Risk Yönetimi ve Sigorta’nın rolü ”“ Dünya’da ve Türkiye’de Yatırımların Kredilendirilmesinde Risk Yönetiminin Rolü ve Sigorta’nın rolü “ ve “ Risk Yönetiminde Risk Yöneticisi ve Brokerin Rolü” konulu 3 panel şeklinde gerçekleştirilen toplantının oturum başkanlıklarını Kanal 24 Ekonomi müdürü Levent Oğuz’, Referans Gazetesi Yan Yayınlar koordinatörü Noyan Doğan ve Çetin Alanya yaptı.

  NART RISK MANAGEMENT FORUM 2006

  NART Risk Management Forum 200602 Kasım 2006  Perşembe Günü Milli  Reasürans A.Ş. ‘nin Teşvikiye  deki Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Geleneksel hale gelen ve sigorta sektörü için referans oluşturan forumda bu yıl Kredi Sigortaları ve Alacakların Yönetimi konusu ele alındı.

  Toplantının Açılış Konuşmalarını Türk-Fransız Ticaret Derneği Başkanı Sayın Yves-Marie Laouenan ve Alman-Türk Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Sayın Teoman Yelkencioğlu yaptılar.

  NART RISK MANAGEMENT FORUM 2005

  NART Risk Management Forum” 20 Eylül’de gerçekleştirildi. Türkiye’nin en büyük bağımsız ve dünya’nın 4. büyük Sigorta ve Reasürans Brokerlik Grubu üyesi NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. 20 Eylül Salı günü, şirketin 6. kuruluş yıldönümünü Uluslar arası “Nart Risk Management Forum ” toplantısı ve kokteyl ile kutladı.

  15 ülke 4 kıtadan 310 katılımcının iştirak ettiği TUSİAD, TUGİAD, Türk Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği ve ISO’nun desteklediği toplantıya, Türk Fransız Ticaret Derneği ve Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası  ev sahipliği yaptılar . Forum’un sponsorluğunu, Ak Sigorta, Gerling Konzern, Güneş Sigorta ve İsviçre Sigorta üstlenmişlerdi. Milli Reasürans, Münich RE, Aviva Sigota, destekleyen kuruluşlar arasında yer aldılar.

  NART RISK MANAGEMENT FORUM 2004

  Nart Sigorta ve Reasürans Brokerliği, 28 Eylül Salı günü Milli Reasürans Konferans Salonu’nunda “Nart Risk Management Forum 2004” düzenliyor.

  Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selim Demiren ile  Türk-Fransız Ticaret Derneği Başkanı Turgay Kıran’ın açılış konuşmasını yapacağı Nart Risk Management Forum’da; Nart Sigorta ve Reasürans Brokerliği Yönetim Kurulu Başkanı Levent Nart “Endüstriyel İşletmelerde Risk Yönetimi”,  Munich Reasürans’tan Nazlı Weiss “İş Durması Sigortalarına Genel Bir Bakış”,  London Business Interuption Association Başkanı ve Aviva Group İş Durması Kar Kaybı Sigortaları Yöneticisi Paul Sullivan “Uzman Gözüyle İşletmelerde İş Durması Risklerinin Kontrolü” konularında konuşma yapacaklar.